Barion Pixel
Vevőszolgálat: (70) 3670456
0 0 termék a kosárban
Fotó Tapéta akció 20%
Kategóriák

Saját képet küldtem, és sokkal szebb lett, mint vártam. Nagyon szépek a színek! És hihetetlenül gyorsan el is készült!

Kriszti
2015. december 3.
Köszönjük, hogy minket választottak!

“A szavam is elállt..."
Nagyon gyorsan készen lett a megrendelt képem. Folyamatosan kaptam értesítést az állapotáról. Számomra különösen pozitív, hogy az ügyfélszolgálat kulon felhívott a rendelésem átvétele miatt. Ahogy megláttam a képeimet a szavam is elállt mert olyan gyönyörû mindkettõ.

Andi, 2018. augusztus 3.
PDF Vélemények
Vélemények
Olvass bele a legutóbbi 1.000 cenzúrázatlan vásárlói véleménybe!

Állásajánlat

Állásajánlatok a Képáruház.Hu-n

1. Karácsonyi Vevőszolgálati Munkatárs

A KÉPÁRUHÁZ.HU nem dohányzó Vevőszolgálati Munkatársat keres AZONNALI KEZDÉSSEL budapesti XV. kerületi Késmárk u. irodájába - határozott időre 2020. december 20-ig. Legfőbb feladatod segíteni az évvégi megemelkedett Vevőszolgálat feladatokban.

Munkaidő: 8:30 - 17:30

Téged keresünk, ha:

  • segítőkész vagy és könnyen szót értesz másokkal,
  • precízen és pontosan végzed feladataid,
  • elhivatott és talpraesett személyiség vagy, aki képes gyorsan változó környezetben is helytállni,
Feladataid:
  • a beérkező hívások kezelése, telefonos rendelésfelvétel, információnyújtás,
  • az e-mailek feldolgozása és megválaszolása,
  • vásárlók fogadása és kiszolgálása,
  • számla, futárlevél nyomtatás,
  • személyes átvételre váró csomagok átadása a vásárlóknak

Elvárásaink:

  • középfokú végzettség;
  • hatékony, friss számítógépkezelés (böngészők, excel, ügyviteli szoftverek);
  • vevőorientált gondolkodásmód;
  • jó kommunikációs készség;

Előny:

  • hasonló munkakör betöltése webáruházi környzeteben

Kérjük, fényképes önéletrajzod és motivációs leveled - fizetési igény megjelölésével - küldd el
az allas@keparuhaz.hu e-mail címre, "Vevőszolgálati Munkatárs" megjelöléssel.

Fontos! Fizetési igény megjelölése nélkül a pályázatod nem tudjuk értékelni!